Rowery używane

Rowery z drugiej ręki z gwarancją i po serwisie.

B2U to przede wszystkim jakość i bezpieczeństwo . Wszystkie nasze rowery są starannie sprawdzane i dokładnie kontrolowane pod względem jakości oraz jego stanem technicznym, co w dużej mierze przekłada się na radość płynącą z jazdy oraz bezpieczeństwo.

Zobacz nasze nowości

Rowery używane po przeglądzie

Zajmujemy się naprawą oraz serwisem rowerowym dlatego też każdy rower przeznaczony na sprzedaż przechodzi dokładny przegląd wszystkich elementów mechanicznych tj. piasty, łożyska, wkłady supportu, stery, każda część jest sprawdzana dokręcana i smarowana jeżeli dany element nie nadaje się do dalszej eksploatacji wymieniany jest na nowy. Bezpieczeństwo przede wszystkim ! Hamulce i opony tak ważny element naszego bezpieczeństwa a tak często lekceważony, regulujemy i ustawiamy siłę hamowania w razie potrzeby wymieniamy okładziny hamulcowe na nowe , opony również zmieniamy w przypadku gdy wcześniejsze są mocno zużyte lub guma jest stara i spękana . Każdy rower przed sprzedażą jest również dokładnie regulowany i ustawiany. Jeżeli zależy Ci na sprawnym techniczne i bezpiecznym rowerze jednocześnie w niewygórowanej cenie to zapraszamy do zakupu oraz jazdy próbnej.

Zakup roweru używanego częste błędy.

Często podczas zakupu roweru używanego kierujemy się ceną oraz stanem wizualnym samego sprzętu . Większość ludzi nie zwraca uwagi na to jaką rower  miał historię , w jaki sposób był wcześniej eksploatowany oraz przechowywany , czy wszystkie elementy były w porę wymieniane oraz przechodził okresowe przeglądy podczas których były przeprowadzane regulację , kasowanie luzów czy smarowanie części eksploatacyjnych . Elementy które na pierwszy rzut oka nie wydają się być istotne, często okazują się najważniejsze, mają one przede wszystkim wpływ na nasze bezpieczeństwo poza tym w późniejszym użytkowaniu będą generować duże koszta serwisowe jak i te związane z samym zakupem niezbędnych części potrzebnych do wymiany uszkodzonych elementów.

Czy warto rozważyć zakup roweru używanego ?

Rower każdy zna i ma pewne wyobrażenie na jego temat jednak na pozór prosta dwukołowa maszyna napędzana siłą mięśni potrafi być dość mocno skomplikowana pod względem budowy . Rower składa się z wielu mniej lub bardziej istotnych części mechanicznych, są to między innymi różnego typu systemy zmiany biegów , amortyzacji , hamulców czy samego napędu. Niewątpliwie wszystkie te elementy narażone są na zużycie , upływ czasu oraz niewłaściwe przechowywanie ( zwłaszcza w bardzo wilgotnych warunkach ). Dlatego też w przypadku zakupu używanego roweru tak istotne jest dokładne sprawdzenie  wszystkich tych elementów pod kątem mechanicznym , występowania korozji oraz samej historii użytkowania i serwisowania roweru, aby mieć pewność iż oferta którą wybraliśmy jest dla nas odpowiednia i w ogólnym podsumowaniu nie wyjdzie nas sporo drożej, i od samego początku po zakupie nie narazi nas na dodatkowe koszty .

Nasza oferta rowerów używanych

Poniżej chcielibyśmy przedstawić Państwu ofertę naszych rowerów używanych , które przeszły kompletny serwis i są przygotowane do nowego sezonu rowerowego. Jeżeli obawiasz się zakupu roweru używanego i nie masz wystarczającej wiedzy technicznej aby odpowiednio skontrolować i sprawdzić rower podczas zakupu . To własnie ta oferta jest dla Ciebie .