Kategorie
Trasy rowerowe

Trasa rowerowa z Wieliczki do Ojcowa

Przepiękna i malownicza trasa rowerowa prowadząca z Wieliczki poprzez Kraków aż do samego Ojcowskiego Parku Narodowego

Kategorie
Trasy rowerowe

Rajd rowerowy Kraków – Trzebinia ślad GPX

Kraków – Trzebinia rowerem. Bardzo piękna i urokliwa trasa rowerowa prowadząca z bulwarów Wiślanych w Krakowie aż do samego centrum w Trzebini .

Kategorie
Noże Sprzęt outdoorowy

Nóż Y-Start JIN2

Kategorie
Noże

Nóż Ganzo G729

Klasyka EDC nóż Ganzo G729 czyli gdzieś to już widziałem . W pięknej pomarańczy, propozycja dla wszystkich znudzonych szarością .

Kategorie
Noże Sprzęt outdoorowy

Nóż Sanrenmu Land 9103 oraz 9104 więksi bracia 710

Czy większy znaczy lepszy ? Propozycja firmy Sanrenmu nóż Land 9103 w kolorze srebrnym i Land 9104 w czarnym stone-wash to bardzo ciekawa alternatywa dla najmniejszej w rodzinie 710 , to nóż zdecydowanie większy i bardziej udoskonalony pod względem budowy oraz użytych materiałów .

Kategorie
Noże Sprzęt outdoorowy

Nóż Sanrenmu 710

Klasyka z Chin , jeden z najbardziej znanych i najczęściej omawianych noży . Sanrenmu 710 ( aktualnie 7010 ) to kwintesencja typowego EDC ” Everyday carry ” łączy w sobie dwie podstawowe cechy które niewątpliwie miały szczególny wpływ na jego popularność : jest tani i niezawodny

Kategorie
Latarki Sprzęt outdoorowy

Latarka Convoy S2+

Uniwersalna latarka Convoy S2+ Plus to idealne rozwiązanie które sprawdzi się jako typowe EDC , mała , zgrabna zmieści się w każdej kieszeni . Można do niej dokupić specjalny uchwyt i zamontować do swojego roweru , doskonale doświetli drogę oraz poprawi twoje bezpieczeństwo podczas poruszania się .

Kategorie
Noże Sprzęt outdoorowy

Nóż Sanrenmu Land 910 plus w okładzinie G10 Czarny i Zielony

Kolejna propozycja bardzo ciekawego noża ze stajni Sanrenmu . Model Land 910 Plus z rękojeścią z okładziny G10 to starszy i większy brat znanego modelu 710 . Idealnie sprawdzi się dla osób które preferują większe noże .

Kategorie
Porady rowerowe

Jak zabezpieczyć rower przed kradzieżą ?

Czy nasz rower jest bezpieczny ? W ostatnich latach zauważamy bardzo duży wzrost zainteresowania rowerami oraz jazdą na rowerze , moda na zdrowy tryb życia tylko to potęguje . Ze względu na coraz to większą liczbę rowerów na naszych ulicach , rośnie również zagrożenie kradzieżą …

Kategorie
Naprawa i serwis

Czym i jak smarować łańcuch – nasz serwis domowy .

Cichy i płynnie działający napęd w rowerze , to miód dla naszych uszów oraz radość z precyzyjnie działających przerzutek  . Nie każdy zdaje sobie sprawę że to właśnie dobrze nasmarowany łańcuch może przynieść tak wiele korzyści dla działania całego napędu w naszych dwóch kółkach  …